Wracają spotkania z cyklu Meet(IP)ings! To inicjatywa naszego partnera

Wracają spotkania z cyklu Meet(IP)ings! To inicjatywa naszego partnera

Już 10 października powróci cykl comiesięcznych spotkań Meet(IP)ings. Tematyka kolejnego wydarzenia dotyczy sztucznej inteligencji oraz automatyzacji w IP. Dołączyć na Zoom można bezpłatnie oraz bez rejestracji. Jednym z organizatorów i pomysłodawców tej inicjatywy trwającej już ponad cztery lata jest nasz partner i rzecznik patentowy Bartosz Fert.

Każdy Meet(IP)ing to zwarta i przyjazna formuła online. Przeznaczamy 20 minut na prelekcję oraz 20 minut na dyskusję, w której słuchacze biorą naprawdę aktywny udział. Podczas jednego spotkania występują dwie osoby – opowiada o pomyśle Bartosz Fert.

Cel spotkań to przede wszystkim wymiana wiedzy oraz doświadczeń specjalistów zajmujących się zawodowo prawem własności intelektualnej. Kolejne spotkanie będzie powrotem po wakacjach. Meet(IP)ing odbędzie się w czwartek 10 października o godz. 16:30. Wiodący temat to sztuczna inteligencja oraz automatyzacja w IP.

O AI ACT oraz wyzwaniach z tym związanych opowie adwokat dr Marcin Balicki. Natomiast temat automatyzacji innowacji oraz przejęcia kontroli AI nad prawami własności przemysłowej przybliży adwokatka Karolina Wilamowska. Moderatorką dyskusji będzie z kolei Wiktoria Matysik.

Do wydarzenia na Zoom można dołączyć bez rejestracji pod tym linkiem. Zapraszamy także do dołączenia do wydarzenia na LinkedIn.

Zachęcamy do śledzenia LinkedIn oraz Facebooka Meet(IP)ings, gdzie organizatorzy – radca prawny Bartosz Jóźwiak, adwokatka dr Anna Wilińska-Zelek oraz Bartosz Fert – na bieżąco informują o zbliżających się spotkaniach społeczności.  

Meet(IP)ing #48

O czym będzie? Sztuczna inteligencja i automatyzacja w IP
Kiedy? 10 października (czwartek)
O której? 16:30-18.00
Gdzie? Platforma Zoom (bez logowania: https://zoom.us/j/95499930152)
Kto będzie? Dwóch prelegentów: dr Marcin Balicki oraz Karolina Wilamowska i moderatorka Wiktoria Matysik

Gdzie znaleźć więcej informacji? LinkedIn oraz Facebooka