Ranking IAM PATENT 1000 2022

Ranking IAM PATENT 1000 2022

Z niekrytą dumą mamy przyjemność poinformować, że ponownie znaleźliśmy się w rankingu IAM PATENT 1000 wśród wyróżnionych w Polsce najlepszych kancelarii, który pojawił się w magazynie Intellectual Asset Management. Skupione na polu własności intelektualnej i powiązanego z nią biznesu wydawnictwo IP Media Group publikuje ranking corocznie, dokładnie analizując oraz rekomendując kancelarie z blisko 50 krajów na całym świecie.

Wysoce profesjonalni, dedykowani oraz elastyczni to niektóre z przypisanych naszej kancelarii cech. Z przyjemnością i oddaniem dostarczamy naszym Klientom wartościowe porady oraz wyniki, które zgodnie z oceną prowadzących ranking, mogą być uznane jedynie za doskonałej jakości.

Wyróżnieni zostali również sami Partnerzy kancelarii. Rzecz. pat. Marcin Wróblewski został opisany jako doskonale rozumiejący co tworzy silny patent, oraz które ścieżki powinien obrać biznes, aby uwolnić swój pełen potencjał.

Rzecz. pat. Iwona Jakubiak vel Wojtczak doskonale współdziała z nim dzięki nowoczesnemu i praktycznemu podejściu, wraz z umiejętnością bliskiej pracy z inżynierami i sposobem, w jaki tworzą rozwiązania najlepiej odpowiadające potrzebom klientów.

Całość spina razem rzecz. pat. Bartosz Fert, który jak opisuje ranking, uzupełnia skład o swoją precyzję, zdolność tworzenia silnego zespołu i pragmatyczne podejście, zapewniając doskonałe rezultaty.

IAM PATENT 1000 jest niezależnym rankingiem profesjonalistów w dziedzinie patentów. Magazyn IAM opracowuje ranking na podstawie wyczerpujących badań, które mają na celu zidentyfikowanie firm i osób wyróżniających się w tym obszarze praktyki. Czynnikami branymi pod uwagę podczas prowadzonych badań i rozmów zarówno z kancelariami, jak i z niezależnymi specjalistami są m. in. obecność na rynku, poziom wiedzy czy pozytywne opinie Klientów. O obecności w rankingu decydują wyłącznie wyjątkowe umiejętności i dogłębny wgląd w sprawy patentowe.

Tags: