Sukces w rankingu Legal 500 EMEA 2023

Sukces w rankingu Legal 500 EMEA 2023

Z ogromną radością informujemy, że nasza kancelaria po raz pierwszy została wyróżniona w prestiżowym rankingu Legal 500 EMEA 2023 w kategorii IP. 

Ranking Legal 500 jest jednym z największych i najbardziej uznanych rankingów w branży prawniczej. Zespół ekspertów ocenia projekty realizowane przez kancelarię oraz rekomendacje od klientów. Na tej podstawie przyznawane są odpowiednie miejsca (tier) w poszczególnych kategoriach, w zależności od specjalizacji kancelarii. Wyniki publikowane są raz w roku.

Nasz zespół został doceniony za sprawną i skuteczną koordynację postępowań oraz dobrą współpracę z zagranicznymi kancelariami lokalnymi. Klienci szczególnie cenią kompleksowe doradztwo oraz indywidualne podejście do sprawy. Według naszych klientów „zrozumienie biznesu klienta, otwartość i podejście biznesowe są jedyne w swoim rodzaju”. Atutem naszej kancelarii jest również innowacyjność – widoczna zarówno w podejściu do spraw, jak i unikalnych usługach dostosowanych do potrzeb Klientów i ich modeli biznesowych.

Dziękujemy naszym klientom za tak pozytywne recenzje naszej pracy.

Cieszymy się, że nasza praca została doceniona i że znaleźliśmy się w gronie najlepszych kancelarii.