Bezpłatna konsultacja

Jak skorzystać z bezpłatnej konsultacji?

  • Przede wszystkim dołącz do naszego newslettera – bezpłatne konsultacje organizujemy wyłącznie dla subskrybentów.

 

  • Wykaż się czujnością – 21 listopada (wtorek) o godz. 11:00 wyślemy wiadomość z linkiem do zapisów. Bezpłatne konsultacje otrzyma 8 pierwszych firm z grupy docelowej, które wypełnią formularz.

 

  • Nasza przedstawicielka skontaktuje się telefonicznie z każdą zgłaszającą się osobą, aby umówić termin lub poinformować o braku miejsc.

 

  • Weź udział w wideokonferencji prowadzonej przez naszych rzeczników patentowych w umówionym terminie.

 

  • Konsultacje dedykujemy prawnikom, menedżerom marketingu i sprzedaży oraz kadrze zarządczej z firm z minimum kilkoma różnymi prawami własności intelektualnej (np. znakami towarowymi, wzorami przemysłowymi, patentami). Z naszego doświadczenia wynika, że najczęściej tego typu organizacje zatrudniają powyżej 100 pracowników.

Dlaczego warto wziąć udział w konsultacjach?

  • Subskrybentów newslettera zaprosimy na godzinne spotkanie w formie wideokonferencji. Podczas rozmowy wysłuchamy Twoich bolączek oraz przekażemy Ci jasne rekomendacje co do dalszych kroków. Możesz zadawać nam pytania odnośnie nowych inicjatyw oraz zweryfikować obecny stan Twoich praw.

 

  • Konsultacje prowadzą nasi najbardziej doświadczeni eksperci – rzecznicy patentowi i partnerzy Iwona Jakubiak vel Wojtczak oraz Bartosz Fert.

 

  • Udział w konsultacji nie zobowiązuje Cię do skorzystania z naszej oferty. Chcemy przede wszystkim odpowiedzieć na Twoje problemy i wątpliwości, ale nie musisz rozwiązywać ich od ręki koniecznie z nami.

 

  • Trafisz do naszego newslettera, w ramach którego raz na dwa tygodnie wysyłamy praktyczne case study. Na start otrzymasz także bezpłatną checklistę „10 nieoczywistych obowiązków IP menedżera”.

Dołącz do newslettera
i weź udział w bezpłatnych konsultacjach!

Wypełnij formularz i nie przegap wiadomości otwierającej zapisy 21 listopada (wtorek) o godz. 11.00. Pamiętaj, że wiadomości wysyłamy tylko do osób, które potwierdzą adres e-mailowy. Jeśli nie widzisz na swojej skrzynce wiadomości z prośba o potwierdzenie, sprawdź foldery spam lub oferty. Zawsze możesz do nas także napisać na adres: marketing@fjw.pl.